تبلیغات

تبلیغات

 

تبلیغات اینترنتی:

در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود.

 

تبلیغات در وبسایت تولد:

وبسایت تولد به عنوان یک وبسایت پر مخاطب و محبوب ایرانی، مکان مناسبی جهت نمایش تبلیغات و آگهی های بازرگانی شما در حوزه های مختلف را دارا می باشد. صفحات وبلاگ آهنگ شاد جشن تولد به طور متوسط روزانه بیش از 15000 بار توسط 10000 بازدید کننده  بازدید می شوند. همچنین وبسایت تولد در سه کلمه از پر سرچ ترین کلمات کلیدی در دنیای اینترنت با عنوان (آهنگ جشن تولد) و (آهنگ جشن تولد کودکانه) (آهنگ برای جشن تولد) در صفحه اول گوگل بوده، و همچنین آهنگ جشن تولد در حال حاضر در بین 5000 سایت برتر ایران می باشد که هر روز این رقم به سمت بهبود می رود برای مشاهده ی این آمار می توانید به صفحه الکسای  تولد بروید. قرار گرفتن در این موقعیت در موتور جستجوی قدرتمند گوگل و سایت جهانی الکسا نشان دهنده عملکرد صحیح وبلاگ آهنگ جشن تولد بوده است.

 

مورد توجه تبلیغ دهندگان:

تعداد جایگاه های تبلیغاتی در بآهنگ جشن تولد برخلاف دیگر سایت ها و وبلاگ ها محدود بوده و همین امر علاوه بهتر دیده شدن تبلیغات، احتمال کلیک بر روی بنر ها را نیز افزایش می دهد.

 

 
 

روال سفارش تبلیغات:

پس از انتخاب محل نمایش بنر خود ، لینک و بنر مورد نظر خود را از طریق قسمت تماس با ما برای ما ارسال کنید ، تا موجود بودن محل نمایش بنر و تایید لینک به اطلاع شما برسد  و سپس نسبت به واریز وجه اقدام می نمایید. جهت دریافت اطلاعات حساب با ما در تماس باشید . توجه داشته باشید قبل از واریز هرگونه وجه، نسبت به تبلیغ خود هماهنگی لازم که ذکر شد راباید انجام دهید . در صورت تمایل جهت تبلیغات در وبسایت تولد ، با پشتیبان ( از طریق قسمت تماس با ما ) تماس بگرید تا از تخفیفات ویژه برخوردار شوید

 

/ 0 نظر / 55 بازدید